ROTERMANN QUARTER | TALLINN CITY CENTER
Book now

Hostel

HOSTEL


Welcome Hostel on uudse kontseptsiooniga hostel Tallinna südalinnas, trendikas Rotermanni kvartalis. Hostelil on 26 numbrituba, millest enamus on 2-5 inimese toad, kuid on ka suuremaid 8-11 inimesele mõeldud tube. Võimalik on osta nii privaatset tuba kui ka kohta toas. Kõikides tubades on mugavad voodid, personaalne lukustatav kapp riietele ja kohvrile. Leia endale sobiv tuba.

LOBBY / PUHKENURK


Hosteli 3. ja 5. korrusel asuvad hubased puhkeruumid koos diivaninurgaga, kus on mõnus aega veeta, mängida lauamänge või vaadata televiisorit. Puhkeruumis on ka tasuta WiFi ühendus. Võimalus on osta snäkke ja jooke.

ÜHISKÖÖK


Me oleme mõelnud ka neile, kes soovivad ise süüa teha. Igal majutuskorrusel on avar kaasaegselt sisustatud köök koos mikrolaineahju, külmkapi, kraanikausi, söögiriistade, laua ja toolidega. Köök on avatud kasutamiseks 24/7.

HOMMIKUSÖÖK


Suur valik erinevaid kohvikuid ja restorane asuvad hosteli vahetus läheduses ning hommikusööki saab osta näiteks üle tee asuvast gurmee kohvikust Carmen Cafe. Rikkalik hommikusöögi menüü on saadaval kogu päeva, valikust leiab munaroogasid, erinevate täidistega sooje paninisid ja ciabattasid.

Lahtiolekuajad:
E-R 8.00 – 19.00 I L-P 10.00 – 19.00

Loe rohkem Carmen Cafe kohta