ROTERMANN QUARTER | TALLINN CITY CENTER
Book now

Tallinn

 AVASTA TALLINNA


Tallinn on kompaktne mereäärne kontrastide linn, kus kõige hinnalisemateks arhitektuuripärliteks on keskaegne vanalinn, kaitserajatised ja puitehitistega eeslinnad.
Mõni arvab, et Tallinn sarnaneb Helsingiga, teisele meenutab ta Prahat. 19. sajandil nimetati meie pealinna põhjamaade Napoliks, kuid Tallinn on siiski Tallinn.

LOE ROHKEM

vaade-raekoja-platsile_fotograaf-toomas-volmer_allikas_tallinn-city-tourist-office-convention-bureau_1

VAATAMISVÄÄRSUSED


Aega napib, kuid soovid siiski elamusrikast linnakülastust? Tutvu Tallinna peamiste vaatamisväärsuste nimekirjaga, milles on lühidalt esile toodud iga koha ainulaadsus.

Kindlasti tasub külastada ka hostelist 2,4 km kaugusel asuvat ainulaadset ning erilist Telliskivi Loomelinnakut, mis on tunnustust pälvinud ka maailma mastaabis. Sealsed poed, kohvikud, tänavakohvikud, restoranid ning kultuuriüritused pakuvad meeldivaid ajaveetmise võimalusi.

LOE ROHKEM

 SÖÖGIKOHAD


Tallinnas on valida paljude rahvusköökide vahel, sealhulgas eesti köök nii keskaja kui moodsas võtmes. Vanalinnas asuvad mitmed restoranid, kohvikud ja pubid. Lihtsamad ja odavamad, kuid väga maitsvad söögikohad asuvad Telliskivi Loomelinnakus ja Kalamajas. Ja mis peamine, kõik söögikohad ja pubid asuvad Welcome Hostelist jalutuskäigu kaugusel.

LOE ROHKEM

shutterstock_154585508

 ÕHTUNE MEELELAHUTUS


Tallinna kesklinnast ja vanalinnast leiad palju ööklubisid, lounge, pubisid ja karaokebaare. Parimad kokteilibaarid asuvad nii hostelist mõnekümne meetri kaugusel Rotermanni kvartalis kui ka mõnesaja meetri kaugusel vanalinna piiril. Tutvu Tallinna ööelu atmosfääriga!

LOE ROHKEM